Tanie nawadnianie

Tanie nawadnianie – jeśli masz ograniczone finanse wykonamy projekt za symboliczną sumę

Niewielkimi kosztami wykonamy projekt systemu nawadniania który daje możliwość jego samodzielnej instalacji.  Projekt zawiera dobór sprzętu, rozmieszczenie przewodów nawodnieniowych, zraszaczy i podział na sekcje. Jeśli będziesz miał wątpliwości jak połączyć poszczególne elementy w każdej chwili nasi specjaliści służą pomocą i poradą.

 

Darmowy projekt systemu nawadniania wykonamy dla osób które zaopatrzą się w materiały do jego budowy w naszym sklepie internetowym: http://stawy-ogrodowe.pl/ lub składając zamówienie telefonicznie :+48 505 297 175 bądź za pośrednictwem e-mail: ogrodywodne.pl@gmail.com.

 

Jeśli zdecydujesz się na projekt prosimy o przesłanie na adres e -mail kilka znaczących informacji:

  • parametry źródła wody – pomiar ciśnienia i przepływu wody
  • plan z zaznaczoną granicą posesji, działki, terenu uprawnego  (zwymiarowany i w skali)
  • przy projekcie ogrodu – naniesiony na plan i zwymiarowany: budynek mieszkalny, garaż, altanę, trakcje piesze, zaznaczone rabaty, duże drzewa, elementy wodne itp. (wszystko co jest zaplanowane bądź jest umiejscowione na działce)
  • przy projekcie dla pól uprawnych i pod osłonami: plan z zaznaczonymi polami objętymi nawadnianiem, szerokość rozstawy pomiędzy rzędami i pomiędzy roślinami, rodzaj uprawianej rośliny (w przypadku upraw pod osłonami – wysokość, szerokość  i długość tuneli i szklarni), lokalizacje ujęcia wody

 

W każdej chwili służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu.