Roboty koszące Ambrogio

Znalezione obrazy dla zapytania ambrogio logo

Jesteśmy regionalnym dystrybutorem Robotów Koszących marki Ambrogio. 

CZYM  JEST MARKA AMBROGIO

To firma zajmująca się dystrybucją kosiarek automatycznych, bezprzewodowych, dbających samodzielnie o trawniki każdego rodzaju i wielkości. 

DLACZEGO ROBOT KOSZĄCY AMBROGIO?

Roboty koszące Ambrogio idealnie nadają się do trawników w ogrodach przydomowych ale również do stosowania na dużych, rozległych powierzchniach trawiastych takich jak pola golfowe i parki. Ambrogio to takżę kosiarki przyjazne środowisku, automatyczne, bezprzewodowe, dbająca samodzielnie o trawnik każdego rodzaju i wielkości. Zapewniają doskonałe koszenie wraz z odżywieniem darni dzięki czemu trawnik jest doskonale wybarwiony i zdrowy.

KOSZENIE TRAWNIKA, DLACZEGO JEST WAŻNE 

Systematyczne koszenie to zabieg pielęgnacyjny wpływający na jakość naszego trawnika. Prawidłowe i częste koszenie wpływa na dobrą kondycję darni. Dobrze odżywiona trawa cieszy oko soczystym zielonym kolorem, tworzy przestrzeń przytulniejszą i przestronniejszą a także jest doskonałym tłem dla kwietnych rabat. 

 

KOSIARKI BEZPRZEWODOWE- WYGODNY SPOSÓB DBANIA O TRAWĘ

Roboty koszące Ambrogio idealnie nadają się do trawników w ogrodach przydomowych ale również do stosowania na dużych, rozległych powierzchniach trawiastych takich jak pola golfowe i parki.

Znalezione obrazy dla zapytania ambrogio pola golfowe

 

roboty koszące Ambrogio ambrogio Lublin

 

CO TO JEST MULCZOWANIE ? 

Kosiarki posiadają funkcję mulczowania. Jest to nowoczesny zabieg pielęgnacyjny polegający na równomiernym pokryciu trawnika, cienką warstwą skoszonej i zmielonej trawy. Ścięta trawa jest naturalnym nawozem odżywczym. Mulczowanie hamuje wzrost chwastów, uniemożliwia korozję i zapobiega nadmiernemu parowaniu wody z gleby i darni.

 

CZY KOSIARKĘ MOŻNA OBSŁUGIWIAĆ ZDALNIE ? 

Kosiarki Ambrogio mają funkcję zdalnego sterowanie przez aplikację, co pozwala na na kontrolę i sterowanie nawet z dala od domu podczas nieobecności właściciela.

Znalezione obrazy dla zapytania ambrogio zdalne sterowanie

 

JAKI MODEL KOSIARKI AMBROGIO WYBRAĆ ? 

Dostępne są trzy linie robotów koszących

L60 Deluxe Ambrogio
L60 Deluxe Ambrogio
L30 Elite
L30 Elite

 

Ambrogio seria next
Ambrogio seria next

 

Informacji na temat doboru odpowiedniego modelu do powierzchni i rodzaju trawnika udzielimy telefonicznie lub w naszym centrum sprzedażowym
w Motycz 17 A / k. Lublina
Telefon kontaktowy 505-331-105